רדיו קול רגע

כבר 12 שנים שרדיו "קול רגע" מספק לתושבי הגליל והעמקים חדשות מקומיות ומהימנות, תוכניות אקטואליה, הומור, ספורט ומוסיקה ובעיקר נותן ביטוי לקולם שלעיתים אינו נשמע באמצעי התקשורת הממלכתיים והארציים. בעזרת כוחות מקצועיים שכולם על טהרת תושבי האזור, אנו עושים את המירב והמיטב לספק לכם שידורי רדיו איכותיים, מעניינים ועדכניים שילוו אתכם בבית, ברכב, בעבודה ובכל מקום.

בשנה שחלפה מצאנו את רדיו "קול רגע" בחזית המלחמה על דמותה של הדמוקרטיה בישראל. פרשיות השחיתות שנחשפו בצמרת הממשל בישראל, הן בבואה נאמנה למה שמתרחש בישובי השדה. הבחירות לרשויות המקומיות גם הן האיצו חשיפת פרשיות וחשדות בכמה ישובים בגליל ובעמקים. מכיוון שמקומוני הישובים הם ברוב המקרים "שופרות מטעם", הבנו שאנחנו מחויבים לטפל במספר הולך ורב של תחקירים עיתונאיים, חלקם סבוכים ובעייתיים. הכפלנו את מספר העובדים במערכת החדשות כדי לעמוד במשימה. בניגוד לחשדות כנגד שרים ושועי ארץ שם נרתמים למשימה טובי החוקרים של משטרת ישראל, באזורנו גילינו שבמקרים לא מעט אנחנו הם אלה שצריכים לטלטל את המשטרה וחוקריה נוכח הממצאים שחשפנו. השנה חשפנו למשל ניסיונות השתלטות של משפחות הפשע על עסקים בטבריה ובעמקים. החשיפה לוותה באיומים מפורשים על אנשינו, אבל בסופו של יום יכולנו להצביע על כמה הישגים של ממש. עם זאת אין לנו אשליות. "הרעים" עדיין חזקים יותר מ"הטובים", אשר על כן אסור להרפות . אחרי 12 שנים ב"אוויר" אנחנו מבינים עכשיו טוב יותר מאשר בערש פעילותנו באזור, שלרדיו שלנו יש תפקיד מפתח בשמירה על איכות חיינו כאן כש"שלטון החוק". זהו המרכיב המרכזי באיכות החיים.

גם השנה למדנו ש"חוק וסדר", במובן הכי בסיסי של מושגים אלה, הם הדבר שמטריד יותר מכל את תושבי האזור. איננו מותרים על שום דיווח של פריצה לבית במושב בתענכים או של גניבת רכב בעפולה. איננו מניחים למשטרת ישראל הרפה להסתפק ברישום טכני של האירועים ואנחנו מפעילים לחץ תקשורתי כדי שיהיה לפחות ניסיון רציני ללכוד את הפושעים.

לצד שידורי הרדיו אנחנו ממשיכים להפעיל את מועדון המוסיקה שלנו – ה"רדיו-בר". זהו מאמץ יקר ומתמשך אבל הסיפוק שבצידו שווה את המחיר. כל אמני ישראל מופיעים במועדון שלנו כשלצידם משמשת הבמה שלנו כר לפעילות של יוצרים מקומיים ולהקות מהאזור.

הנגיעה הקהילתית שלנו נמשכת כבר כדרך של שיגרה. המבצעים שבלטו השנה היו מציאת מקומות עבודה למובטלים עם דגש על מחפשי עבודה מעל גיל 50 ובשיתוף עם ארגון אומנה מציאת משפחות אומנות לילדים שנותרו בלא הורים במעונות.

אנו מקווים כי אתר האינטרנט החדש של רדיו "קול רגע" יספק לנו אפיק נוסף כדי לשמור על הקשר אתכם, המאזינים והגולשים וייתן לכם אפשרות נוספת להביע את דעתכם ולהשמיע את קולכם, כי בסופו של דבר האתר, הרדיו ושידורינו מיועדים ומכוונים אליכם ובשבילכם.

תודה לאתר רדיו קול רגע על המידע !!!

ראו גם:

רשת א'

רשת א' היא ערוץ הרדיו הישראלי הראשון של קול ישראל ששידר בעברית. משדרים מגוונים בנושא …