דף הבית | מאגר הרדיו הישראלי | רדיו ללא הפסקה

רדיו ללא הפסקה

רדיו ללא הפסקה פועל משנת 1995 ומשדר במרכז בתדר 103FM ובצפון בתדר 104.5 ו- 101.5FM. התחנה מאופיינת כתחנת מלל (talk radio) – רדיו המאזינים היחיד הפועל בישראל.

לוח השידורים שלנו מבוסס על תוכניות אקטואליה מגוונות, תוכניות ייעוץ בנושאים שונים, תוכניות בידור וסאטירה, וברובן מושם דגש על שיחות עם מאזינים. את התכניות מובילים שדרי הרדיו המובילים בישראל, המצטיינים בדעתנות, בכושר ביטוי ובחדות מחשבה. בין השדרים המשדרים בתחנה:

ניסים משעל, גבי גזית, נתן זהבי, דידי הררי, שי ודרור, ורדה רזיאל ז'קונט, מיכל דליות, עמנואל רוזן, בן כספית, אלון גל, איריס קול, דליה מזור, יוסי סיאס, פרופ' רפי קרסו, עו"ד יורם שפטל, מאיר איינשטיין, רון קופמן, משה פרימו אראל סג"ל, רבקה מיכאלי, ועוד.

סקרי TGI וסקרי הרשות השנייה מכתירים מזה שנים את "רדיו ללא הפסקה" כתחנת הרדיו האזורי המובילה בישראל עם קרוב ל-10 אחוזי האזנה ארציים ו- 19.1 אחוזים בגוש דן. התוכניות השונות של "רדיו ללא הפסקה" זוכות באופן קבוע לחשיפה עצומה ולקהל מאזינים רחב ואיכותי. תוכניות אלו משקפות במידה רבה את המתרחש במציאות הישראלית על גווניה השונים.

בהיותו רדיו של מאזינים, נושא "רדיו ללא הפסקה" מסר של מחויבות לתרומה לקהילה. כדי לממש חזון זה, דואג "רדיו ללא הפסקה" לסייע לחברה באופן יומי ועל בסיס קבוע, לתרום ולהתרים אחרים למען רווחתו של האזרח הקטן ולמען הנזקקים והחלשים באוכלוסיה.

הרדיו, שרוב תוכניותיו מבוססות על שיחות עם מאזינים, מהווה את הברומטר הרגיש ביותר הקיים בשטח, ומכיר את הצרכים האמיתיים של הציבור בישראל ואת הדרך הישירה והטובה ביותר לסייע להם. מסגרת השידור הייחודית של "רדיו ללא הפסקה" כרדיו "talk radio", המבוססת על הקשבה לעם ויצירת דו-שיח עם המאזינים, מעניקה לתחנה כלי ייחודי לסיוע לזולת, והיא זו אשר יוצרת הזדמנות נדירה ומיוחדת וזכות גדולה לתרום ולהועיל.

תודה לאתר הבית של רדיו ללא הפסקה.

ראו גם:

רדיו תל אביב

רדיו תל אביב FM102 יצא לדרך ב-1 בספטמבר 1996, במסגרת עליית הגל השני של תחנות …