רדיו תל אביב

רדיו תל אביב FM102 יצא לדרך ב-1 בספטמבר 1996, במסגרת עליית הגל השני של תחנות הרדיו האזורי.

ימיה הראשונים של תחנת הרדיו:

בתחילת ימיה שידרו בתחנה: ארז טל, מירב מיכאלי, דורי בן זאב, דני רופ, חמי רודנר ואורנה בנאי, הזוג מיקי חיימוביץ' ואלי אילדיס, וברבות השנים הפכה התחנה לחממה של צמדים מוצלחים (תוכנית הערב עם שי ודרור, היפות והאמיצות עם מיכל ניב ז"ל ותמר מרום, תוכנית הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס, גומרים הולכים עם עמנואל רוזן ודני סידס, (מ-2008 ועד היום מגישים דני סידס ואודי סגל).

אורבני, שנון, מצחיק, אקטואלי, עדכני, מהיר, מקורי, חריף כשצריך, ובעיקר – בגובה העיניים:

רדיו תל אביב עושה לכם שמח, בכל יום, בכל שעה עם תוכניות מעולות, שדרנים מנוסים ומוכרים, לצד מוזיקה מעולה של להיטים מכל הזמנים, ואירוח מיטב האמנים באופן קבוע.
שידורי חוץ – בכל אירוע משמעותי שקורה וקשור בתל אביב וסביבתה, אנחנו שם!
איפה כבר היינו? פסטיבל טעם העיר, רד בול פלוג טאג, מירוץ נייקי, לילה לבן, יום הסטדנט, מרתון תל אביב, משחקי כדורגל בארץ ובחו"ל ועוד.

התוכניות שלנו:
לאחר זכייה בזיכיון נוסף לתקופה של 16 שנים במכרז הרשות השנייה, יצאה התחנה ב-2010 לדרך חדשה עם צמד רדיופוני חדש: 'תוכנית הבוקר של ישראל' עם סלוצקי ודומינגז, אשר שידרו מס' שנים בתחנת הרדיו האזורי "רדיו קול רגע" והעבירו את פורמט תכניתם לרדיו תל אביב עם התאמות ושינויים לקהל הרחב.
עפ"י סקרי TGI, נכון לשנת 2011, התוכנית זכתה בפעם הרביעית ברציפות, כתוכנית המאוזנת ביותר מבין כל תחנות הרדיו האזורי.

בנוסף, ב-2011 עלתה לשידור 'תוכנית הספורט של ישראל' – תוכנית הספורט הכי טובה ברדיו עם אופירה אסייג, אייל ברקוביץ', פיני גרשון וחיים רביבו ובשיתוף אתר הספורט ONE.
תכניות בולטות נוספות ברדיו תל אביב – זורמות עם עדי שילון ושני נחשוני, חי מתל אביב עם עומרי רונן, שמוליק טיאר, מרקס אנד דה סיטי עם הדר מרקס ועוד.
בשישי תוכלו להאזין ל'מושכים בחוטים' עם נחמה דואק, 'מייבשים את הביצה' עם שי גולדן ושרון כידון, 'גומרים הולכים' עם דני סידס ואודי סגל ועוד רבים וטובים.

קרדיט לאתר הבית של רדיו תל אביב.

ראו גם:

רשת א'

רשת א' היא ערוץ הרדיו הישראלי הראשון של קול ישראל ששידר בעברית. משדרים מגוונים בנושא …