רדיו קול חי

"רדיו קול חי" תחנת הבית של הציבור החרדי והדתי, פועל משנת תשנ"ו (1996) ומשדר בתדרים93FM ו- 92.8FM.

ייחודו של "רדיו קול חי" הוא לוח שידורים עם התכניות, הרבנים והשדרנים המקצועיים והמובילים במגזר. הלוח כולל חדשות כלליות וחדשות מגזריות, יומנים ואקטואליה, שיעורים תורניים, שאלות ותשובות עם רבנים ופוסקים, הפקות מקוריות, תוכניות מיוחדות לחגים ובמועדים יהודיים, תוכניות לנשים ולמשפחה, משחקי רדיו, תכניות ותסכיתים לילדים, תחרויות ותכניות ריאליטי רדיו, מוסיקה יהודית וחסידית, שיחות עם מאזינים ושידורים חיים ישירים מאתרים שונים ברחבי המדינה.

"רדיו קול חי" אמין, יצירתי, מתחדש, משפיע, מחובר לקהילה ומהווה את כלי התקשורת האלקטרוני היחיד המייצג את כלל האינטרסים של הציבור החרדי והדתי. בהתאם לעקרונותיו אלה רכש "רדיו קול חי" את אמון הציבור ומשמש כיום ככלי הפרסום המוביל מבין כלי התקשורת המשרתים את הציבור החרדי והדתי.

מובילות מגזרית
על פי סקרי TGI מוביל "רדיו קול חי" בסקרי האזנה בקהל החרדי, הדתי והמסורתי עם עליה שנתית מתמדת ורצופה בהאזנה ברוב אזורי הארץ.

חטיבת החדשות והאקטואליה
"רדיו קול חי" מחזיק חטיבת חדשות עצמאית, אמינה ודינאמית המפיקה ומשדרת מדי שעה מהדורות חדשות ויומני חדשות בפריסה יומית, בנוסף לתוכניות האקטואליה המובילות במשך היום.

מחלקת המוסיקה
ל"רדיו קול חי" תקליטיה עם האוסף הנדיר והגדול מסוגו בעולם של שירים וניגונים, להיטים חסידיים, להיטי חצרות חסידים וקטעי חזנות יהודית מישראל ומהתפוצות.

אולפנים בבני ברק ובירושלים
ל"רדיו קול חי" מרכז שידור גדול בבני ברק הכולל 4 אולפני שידור ופיקוח טכני, תקליטיה, מרכז מידע ממוחשב, משרדים, מחלקת שיווק וארכיון. אולפן שידור נוסף פועל בירושלים ומצויד בציוד חדיש ומשוכלל.

מחלקת שיווק
ל"רדיו קול חי" מחלקת שת"פ וקריאייטיב המתכננת עם הלקוחות חבילות פרסום מותאמות אישית, קד"מים וחסויות. למחלקת השיווק רזומה מפואר של אלפי קמפיינים אפקטיביים עם החברות והמותגים המובילים במשק.

מחלקת הפרומו
יוזמת, כותבת, מקליטה, מפיקה ומייצרת עשרות אלפי ג'ינגלים ותשדירים עבור חברות מסחריות, עבור תוכנית ועבור מפרסמים ופרסומאים.

אתר האינטרנט
באתר החדש של "רדיו קול חי" תוכלו להאזין לשידור החי ולתכניות מוקלטות, לצפות במבזקי חדשות עדכניים, לקרוא על התכניות והשדרנים ולהתעדכן במידע שוטף על אירועים וחדשות ברדיו.

"רדיו קול חי משדרים באמונה בע"מ" מקבוצת "קרדן ישראל בע"מ".

תודה לאתר הבית של קול חי על המידע !!

ראו גם:

רשת א'

רשת א' היא ערוץ הרדיו הישראלי הראשון של קול ישראל ששידר בעברית. משדרים מגוונים בנושא …