רדיו 90FM

תיאור התחנה ואודותיה לפי דבר המנכ"ל של התחנה:

גולשים יקרים,
אני מזמין אתכם ל"דפדף" בין דפיו המגוונים של אתר הבית שלנו – המהווה מדיה משלימה ובעלת ערך מוסף – לשידורי תחנת הרדיו שלכם – אמצע הדרך FM90 ו FM94.7.
אם תרצו , תוכלו לשוטט להנאתכם באתר לצד האזנה לשידורי התחנה המועברים כמובן בשידור חי באינטרנט. ברוח רדיו אמצע הדרך, כך נבנה גם אתר האינטרנט: מעודכנות online, מיידיות, גיוון תרבותי ומוסיקלי, ומעורבות אמיתית ועמוקה בקהילה.
תמצאו ב – 90fm.co.il חדשות ארציות ואזוריות חמות, לעיתים קרובות יפורסמו באתר אף "סקופים" רדיופונים, רגע לפני שידורם בתחנת האם: עידכוני ספורט, ועידכונים מתוך אולפן השידור: השירים המומלצים, המצעד השבועי, אורחי התחנה וגם "מאחורי הקלעים" של תכניות הרדיו השונות.
ב – 90fm.co.il יימצא מידע רב ומגוון על מבצעי הפרסום והשיווק של התחנה, ועל שידורי החוץ שלנו.
נבקש גם מכם, המאזינים והגולשים, להשתתף, להגיב, לשחק ולזכות בפרסים.

מבחננו יהיה אם יהפוך אתר האינטרנט שלנו לחי, נושם ותוסס כמו תחנת הרדיו "אמצע הדרך FM90". אנו שואפים להיות "עם אצבע על הדופק" 24 שעות ביממה – בדיוק כמו תחנת הרדיו – ואולי אף רגע אחד לפניה! בעזרתכם – אני מאמין שנגיע לכך. כפי שהפכנו את "אמצע הדרך FM90" לאחת מתחנות הרדיו הבולטות בישראל ולבעלת שיעור האזנה הגבוה ביותר באזור השידור שלה, כך גם 90fm.co.il, שבקיץ 2007 מתחיל את הפלגתו המחודשת באוקיינוס האינטרנט – יגיע למאזינינו הותיקים והחדשים, בארץ ומעבר לים.

תודה לאתר הבית של רדיו 90 על המידע !

ראו גם:

רשת א'

רשת א' היא ערוץ הרדיו הישראלי הראשון של קול ישראל ששידר בעברית. משדרים מגוונים בנושא …