רדיו ירושלים

"לכל אחד יש עיר ושמה ירושלים" ולעיר יש תחנת רדיו אחת שהיא של כולם רדיו ירושלים החדש.
מכיוון שירושלים היא בירת ישראל החדשות הארציות הן חדשות מקומיות והחדשות המקומיות הן חדשות ארציות..הרדיו תומך ומקדם הידברות בקרב האוכלוסייה תוך תמיכה ברעיון של בירת ישראל חזקה –חברתית וכלכלית. הרדיו פתוח וקשוב לכולם,מספק מידע ,מוזיקה חדשות ותרבות לכולם.ברדיו ירושלים קיבלנו החלטה אסטרטגית לשדר מוזיקה על טהרת השפה העברית במהלך שעות היום ועד שמונה בערב.
הרדיו מספק מידע הקשור לאזור המגורים ,מנעים את הזמן. והוא שילוב של תוכניות מלל אקטואליות,שיחות עם מאזינים,חדשות מקומיות,בתחנה משדרים מיטב האנשים והשדרים כמו ירון אילן אלעד עמדי אבי רצון אלי אוחנה מישל דיין איילון בן יוסף ירון ליבנה מאיה חסון ועוד.
התחנה משדרת 24 שעות ביממה מגוון תוכניות לציבור הירושלמי החל מקריאת העיתונים בבוקר ותוכנית האקטואליה של אבי רצון דרך התוכניות של ירון אילן ואלעד עמדי שעוסקות במוסיקה עכשווית בשיתוף מאזינים , יומן הספורט המקומי יומן החדשות המקומי והארצי העברת חדשות בכל שעה עגולה ושידור מהדורת החדשות של ערוץ 10 בשמונה בערב, תוכניות לצעירים, שידורים חיים, שידורי ספורט חיים תוכניות של מומחים עבור המאזינים,ומיסטיקה על כל גוניה. וגולת הכותרת "שבת של כדורגל" של ליגת העל.
בתחנה ממוקמת בבית מרים רחוב פייר קניג 32 בלב אזור העסקים בתלפיות ,מעורה בקהילה,ופתוחה לרחשי לב הציבור ולצרכיו.

המידע נלקח מאתר רדיו ירושלים בתפוז תודה !!

ראו גם:

רשת א'

רשת א' היא ערוץ הרדיו הישראלי הראשון של קול ישראל ששידר בעברית. משדרים מגוונים בנושא …